відгуки

Залишайте відгуки про курси.

 1. Вернер Светлана

  Благодарю преподавателя Андрея Владимировича за доступное донесение учебного материала. Информацию тщательно подобрал и разложил по полочкам. Удачи вашей школе, и дальнейшего процветания.

   
 2. Назар

  Чи можна почати навчання з 17 років?

   
 3. Бойчук Віктор

  Нещодавно переді мною постав вибір автошколи. Вибирав в інтернеті опираючись на відгуки попередніх учнів тому хотілося б залишити дану рецензію для майбутніх учнів, які ще не мають прав і будуть підбирати для себе автошколу.
  В першу чергу хотілося б відзначити викладача Андрія Володимировича. Матеріал підібраний ідеально, викладання чітке, зрозуміле, лаконічне і….веселе. Саме так. Здавалося б нудна і нікому непотрібна теорія подається так цікаво і захоплююче, що чекав кожного заняття з нетерпінням.
  Якщо будете вибирати інструктора по водінню, то рекомендую Романа Тадейовича. Навчає справедливо, коли потрібно похвалить, коли треба – насварить. Проте як на зовсім зеленого початківця, я доволі швидко навчився керувати автомобілем завдяки ньому.
  Ціни такі як і всюди, плюс мінус пару гривень думаю нікого не врятую. Тому я рекомендую дану автошколу всім хто має бажання швидко та якісно навчитись водити авто

   
 4. Ростислав

  Нещодавно закінчив автошколу “Добрий Шофер” і враження виключно позитивні! Лектор Андрій Володимирович дуже хороший викладач, матеріал був підібраний грамотно, корисної та цікавої інформації було більш ніж достатньо. Окрім 2,5 годин лекції Андрій Володимирович ще й влаштовував додаткові заняття на 5 годину (з 5 до 6) для всіх бажаючих, де розповідав додатковий матеріал, який буде дуже корисно знати, але який не входить до програми. Методика викладу матеріалу дуже сподобалася: реальні приклади з життя, які наочно пояснють чому краще робити/не робити ті чи інші речі, влучні жарти, пояснення “по людськи” матеріалу, який поданий в ПДР, робоча атмосфера, всі ці фактори особисто для мене допомогли краще засвоїти матеріал, адже лекції були цікавими та 3,5 год заннятя (якщо з додатковим на 5-ту год) пролітали не помітно, а матеріал засвоювався. Що ж стосується практики, то рекомендую Романа Тадейовича, це професіонал який навчить вас добре їздити та допоможе розібратися у всіх тонкощах керування автомобілем.
  Загалом моя оцінка автошколі “Добрий шофер” 10/10. Як то кажуть, “Ревізор рекомендує”😉

   
 5. Тетяна

  Щодо практичних занять, рекомендую Романа Тадейовича – навчив мене, нульового початківця, не втрачати свідомість на вар’ятових львівських перехрестках – може і насварити, але і посміятися теж…

   
 6. Лідія

  Лекції у нас проводив Андрій Володимирович, сподобалось, що це була не “суха” теорія, а з прикладами, що дозволяло краще запам’ятати матеріал.
  Навчальний кабінет оснащений стендами, що особисто для мене з краще розвиненою зоровою пам’яттю , допомогло швидше вивчити дорожні знаки.
  Ще одним вагомим плюсом стало можливість повчитись їздити на авто з автоматичною коробкою передач, хоча навчалась на механіці, за ці заняття спасибі інструктору Андрію Вікторовичу.
  І звичайно ж величезне дякую своєму інструктору Камінському Роману Тадейовичу. Навчив мене зовсім зеленого початківця добре їздити, бути взаємоввічливою на дорозі. Кожне заняття проходило за різними маршрутами і з поступовим збільшення складності від проїзду перехрестя до паркування і їзди заднім ходом. Саме головне, що Роман Тадейович не кричить, а спокійно пояснює, детально розбирає всі допущені помилки під час заняття.

   
 7. Надія Л.

  Обирала школу по відгуках та рекомендаціях, бо вагомо було, щоб чогось таки навчили. Так і сталось:)
  Зручне розташування школи це перший плюс, бо сюди ви доберетесь з любої точки міста трамваєм чи маршруткою.
  Дуже гарні стенди, машинки на магнітах і як результат гарні приклади ніби вживу! Діючий макет механізму машини, яку зробив Андрій Володимирович – це щось, то треба бачити.
  Лекції проводив Андрій Володимирович – професіонал своєї справи, вроджений оратор. Дуже легко весь матерал запам`ятовується, коли його не сухо вичитують, а саме з хорошими прикладами та влучними виразами доносять, потім їдеш по дорозі на занятті і саме ці порівняння спливають разом із правилом! Також дуже приємно, коли викладач так сильно хоче “запакувати” в учнів побільше інформації, розказує з власного досвіду помилки чи цікавинки, що готовий понаднормово приходити і працювати (але оскільки групу складають учні, які працюють чи мають інші життєві обставини, то це не так легко організувати).
  Дуже сподобалась вичитка медицини!!! Ці приклади на учнях завжди весело і дуже повчально.
  Андрій Вікторович – інструктор з водіння “на автоматі”, дуже хороший, спокійний, виважений, по ситуації на дорозі питає про твої дії, виправляє, може пожартувати. Аналізує твої знання на час заняття і старається підказати, що встигне. Мене особисто вчив входити у вузькі та круті повороти і не запутувати руки при цьому))) Заняття пройшли весело і швидко, хотілось ще поїздити))
  Роман Тадейович – мій інструктор на механічній кп. Щоб описати цю людину мені може не хватити слів. У машині завжди тепло! Працює все дуже легко, є парк тронік, а це, як я переконалась, дуже хороша штука. З ним ми з першого заняття виїхали на дорогу. Ви думаєте, це страшно?-Зовсім ні, бо Тадейович настільки підстроюється під вас, спокійно все наперед пояснить, що ви й не помітите, що проїхали важкий відрізок дороги. Ви встигнете заспокоїтись, пожартувати, почути про тлумачення правил, знаків чи розмітки, якщо щось спитаєте, вам завжди аргументовано буде дана відповідь. Ви швидко навчитесь паркуватись у найскладніших місцях (від тротуарів, паркувань під гірку та на спусках, між машинами впритик), їхати та рушати з місця під круті гірки, проїжати кільця, перехрестя, бо кожного заняття ви будете брати все складніші місця. Якщо в когось складна ситуація, не встигає і запізнюється, то всередині міні-групи Тадейовича можна помінятись, щоб не пропало заняття, чи передзвонити, що запізнишся і тебе зачекають без дорікань. З вас ця людина ні копійки більше не візьме, це така рідкість в наш час!
  Ми завжди пам`ятаємо тих, хто нас в житті вчить чогось вагомого, і от Тадейович той вчитель, якого я згадуватиму із вдячністю, повагою, хорошим словом, як того хорошого дядька)), який навчив мене їздити у нашому важкому Львові!
  Якщо ви хочете позитивного результату від навчання для себе самого, можете йти в цю школу, як це зробила я:)

   
 8. Iryna

  Обрала автошколу “Добрий шофер” за відгуками знайомих. Навчання мені дуже сподобалося, матеріал викладається на високому рівні. Викладач Андрій Володимирович пояснює дуже зрозуміло і дає можливість отримати багато додаткової і корисної інформації. Практичними заняттями теж залишилася задоволена. В загальному 10/10.

   
 9. Марія

  ,Я дуже вдячна Андрію Володимировичу за прекрасне викладання теорії.Ця школа для тих людей, хто дійсно хоче знати правила дорожнього руху ,заняття тривають три години цікавої і корисної інформації ,яку Ви не забудете.Інструктори з водіння дуже хороші, я навчалась в Андрія Васильовича(окремо дякую за терпіння),а також в Андрія Вікторовича на автоматі- Я всім рекомендую цю автошколу . До цього ніколи не кермувала авто, починала водіння з нуля на механічній коробці передач,мені сподобалось.Дякую, бажаю переповнених Вам груп!

   
 10. Богдан

  Нещодавно закінчив курси,отримав посвітчення водія,дуже задоволений.Теоритичні і пракиичні заняття цікаві і все зрозуміло.Особлива подяка викладачам по теорії Андрію Володимировичу і по водінню Андрію Івановичу,вони до кожноно ставляться з розумінням і повагою.

   
 11. Христина Корнійчук

  Дуже задоволена курсами! Чудове роз’яснення матеріалу, практичний підхід, життєві приклади.
  Завдяки Андрію Володимировичу вся теорія запам’ятовується швидко, після такого пояснення дуже легко здавати іспит!
  Інструктори – професіонали своєї справи!
  Дуже дякую!

   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *