Про нас

Цікаві та інформативні статті на будь-яку тему

Автомобіль у наш час уже далеко не розкіш, він став просто необхідністю. Та для того щоб ним керувати потрібні певні вміння та навики, а також посвідчення водія. Навчитись самостійно водити «з нуля» не просто, навіть неможливо, крім того самонавчання забере велику кількість часу. Автошкола «Добрий шофер» пропонує послуги з підготовки водіїв категорії В. Як відбувається процес отримання посвідчення водія

Кожного , хто купляє автомобіль та збирається отримати посвідчення водія, цікавить питання про те, яка процедура їх отримання. Все здається таким складним та недоступним. Насправді це далеко не так, існує певна послідовність дій, виконавши їх отримати водійські права просто.

І так, розповімо все по порядку:

1

Необхідно пройти медичний огляд у місцевій поліклініці та отримати довідку відсутність протипоказань для водіння авто.

2

Записатись на курси підготовки водія, пройти теоретичний (правила дорожнього руху, будова автомобіля, основи безпеки на дорозі) та практичний (безпосередньо водіння авто) курс.

3

Скласти випускний іспит та отримати документи про пройдений курс.

4

Документи, які засвідчують проходження курсів та медичну довідку передати в територіальний сервісний центр МВС, успішно скласти іспит та отримати посвідчення водія.

В такому порядку отримують посвідчення водія усі громадяни України. Важливо відповідально підійти до вибору закладу, який проводить курси. Від цього залежить успіх здачі іспиту та майбутня безпека на дорозі.

Чому варто обрати нас

Цікава форма занять

Окрема програма для новачків та для тих, хто хоче підвищити свій рівень

Якісне та професійне навчання водійським навичкам

Акредитація

Важливо відповідально підійти до вибору закладу, який проводить курси. Від цього залежить успіх здачі іспиту та майбутня безпека на дорозі.

Чому варто обрати нас

Теоретичні та практичні заняття, які проводять професіонали, майстри водійського мистецтва, допоможуть вам впевнено почувати себе на дорозі у будь якій ситуації. Заняття проводяться у цікавій формі, інформація подається чіткою, зрозумілою, лише те, що справді потрібно знати водію та власнику автомобіля. Для людей, які вперше сідають за кермо і ніколи не мали справи з автомобілем (звичайно, про місце пасажира не йдеться), підготовлена спеціальна програма. Люди, які уже мають деякі знання та вміння вчаться за іншою програмою.

Після навчання у нашому закладі шанси на успішне складання іспиту в сервісному центрі МВС збільшуються у декілька разів. Усі наші випускники успішно склали іспит та отримали водійське посвідчення. У нас якісне та професійне навчання водійським навичкам вам гарантовано, графік занять підбирається індивідуально, тому не прийдеться відкладати інші важливі справи та роботу, щоб прийти на навчання.