FAQ

Якщо ви майбутній водій або вже маєте права, але хочете відновити навички управління автомобілем, напевно, у вас є безліч питань щодо навчання, проведення теоретичних та практичних занять тощо. Найбільш популярні з них ми зібрали за сайті автошколи Good Driver у Львові. Допоможемо розвіяти ваші сумніви та стати впевненим водієм.

Так. Адже для цього існує наша автошкола. Усі автомобілі для проведення практичних занять з водіння автомобіля обладнані додатковими педалями керування і наші досвідчені інструктори допоможуть Вам оволодіти автомобілем.

Наші викладачі завжди будуть поруч. Скоординують ваше навчання, проконсультують, допоможуть засвоїти пропущений матеріал.

Так, можна. На першому занятті інструктор проводить тестування і якщо є проблеми в керуванні, то спочатку вирішуємо їх, а вже потім маршрут будь-якої складності за Вашим вибором: Центр, Естакади, Широкі або вузкі вулиці, і т.д.

В автошколі для проведення занять з практичного водіння автомобіля використовуються автомобілі з механічною коробкою передач (МКПП) та автоматичною (АКПП). Усі машини сертифіковані як «спеціалізований автомобіль» для проведення занять з практичного водіння, систематично проходять технічні огляди та мають відмінний технічний стан.