Індивідуальні заняття з інструктором

Згідно з правилами навчальної їзди особливо далеко не заїдеш. Автошкола для майбутнього водія, все одно що для дітей ясельна група в дитячому саду. Але після отримання прав Ви можете їздити скрізь, і навчатися там, де цікаво і зручно Вам, що б виїжджати саме зі свого двору, проїхати потрібний Вам маршрут, припаркуватися в реальних умовах, а не на навчальній площадці. Так що після отримання прав, запрошуємо Вас на навчання водінню по-дорослому: будь-який Ваш маршрут, Центр, Стрийська, Наукова, Луганська, парковка в реальних умовах.

Відновити навики водіння

Іноді життя складається так, що права на якийсь час довелося відкласти в довгу шухляду і вони довгий час пролежали незатребуваними, а коли знадобилося сісти за кермо, Ви раптом зрозуміли, мало того що Львів змінився, з кожним роком на вулицях нашого міста потік стає все щільніше, але найжахливіше – Ви начисто забули ПДР. Хто перший поїде, куди взагалі дивитися і кому поступатися ?!
Коли водій нервує – він робить помилки. У ситуації стресу дуже легко не тільки педалі переплутати … Що може створити переляканий, що не відчуває габаритів, не пам’ятає правил водій відомо одному Богу, ну ще й досвідченому інструкторові.

Тому, якщо Ви людина відповідальна, то ні в якому разі не поїдете без підготовки. Візьміть хоча б одне, два заняття у інструктора з водіння (не такі великі гроші), це вбереже Вас від можливих проблем. А найголовніше Ви збережете нерви і свої і Ваших близьких, особливо тих, хто по простоті душевній, або через недосвідченість виявить бажання Вас навчати, а якщо Ви дама, то не посваритеся з чоловіком, тому що вчитися водінню у чоловіка, все одно що робити самостійно разом з ним ремонт в квартирі. Приватні уроки з інструктором – це те, що потрібно в даному випадку.
На заняттях водіння по місту набагато легше, ніж по книжці згадати правила і заповнити наявні прогалини в знаннях ПДР, вчитися перестроювання в швидкісному потоці, паркуватися в реальних умовах – все це абсолютно безпечно при наявності дублюючих педалей і професійного інструктора з водіння. Ви комфортно і без стресу адаптуєтесь до нових для себе умов, дізнаєтеся багато цікавого і відчуєте себе справжнім Водієм.
Заняття з автоінструктором після отримання прав буде корисним навіть при наявності у Вас деякого досвіду водіння. Оскільки наші інструктори мають великий стаж не тільки в навчанні, але і як водії (у багатьох з них професійні права), їм є чим поділитися, а Вам завжди є чому вчитися, так як Досконалість не має меж.

Додаткові програми водіння

Автошкола «Good Driver» пропонує вам додаткові програми водіння (понад обов’язкової програми):

Ніч на дорозі (водіння автомобіля в темний час доби)

Водіння автомобіля в темний час доби вимагає особливої ​​концентрації не тільки у початківця водія, але і у автолюбителя зі стажем. У вечірній або нічний час притупляється зір, сліпуче світло фар зустрічних авто відволікає і тому погіршується видимість об’єктів. Багато хто помилково вважає, що вночі по порожніх дорогах їздити безпечно, не замислюючись про те, що з-за порушення уявлення про простір вас може чекати небезпека.

Мої маршрути (відпрацювання початкових і основних маршрутів)

Ось і настав той щасливий день, коли ви отримали довгоочікувані права і на улюбленій машині хочете поїхати на роботу, на дачу або в гіпермаркет, але, сівши в авто, розумієте, що боїтеся виїжджати на дорогу. Часто бувають випадки, коли ви отримали права давно, але по тій або іншій причині довгий час відкладали самостійні виїзди. Потренувавшись з нашими інструкторами, Ви будете упевнені!

Парковка без проблем (відпрацювання парковки в реальних умовах)

Бувають такі моменти, коли людина закінчила навчання, склав усі іспити, але, приїхавши до свого дому або до торгового центру, зрозумів, що не може припаркувати свій автомобіль. Парковка на навчальній площадці в стійках і парковка в реальних умовах відрізняються тим, що якщо у вас щось не вийде, то ушкодження одержить не стійка, а припаркований поруч автомобіль. Щоб з легкістю припаркуватися в будь-якому місці і будь-яких умовах, потрібно тренуватися. А наші інструктора з радістю вам допоможуть.

Кільця Львова (вул. Луганська)

Багато починаючих водіїв, отримавши права і відправившись борознити простори доріг, стикаються зі страхом перед  розв’язками у Львові, коли треба не просто рухатися в потоці, але і дотримуватись швидкості потоку, дистанції, правила перестроювання, співвідносити рух свого автомобіля з тими, хто їде поруч. І все це одночасно. Наші інструктори навчать вас з гідністю витримувати подібні випробування дороги, і з часом, ви зможете з легкістю їздити по будь-яких дорогах самостійно.

Рух за містом (рух на великій швидкості (при наявності посвідчення водія))

В наш час неможливо уявити поїздку куди-небудь без виїзду за місто, на автомагістраль. І до цього треба підготуватися ґрунтовно. Рух по автомагістралі на увазі не просто рух в міському режимі: це перестроювання в потоці на великій швидкості, розв’язки та дотримання дистанції. У новачка-автомобіліста за кермом подібна поїздка викличе шок, але наші інструктори допоможуть вам впоратися зі страхом великого потоку автомобілів і навчать тому, як в морі машин не губитися і стати гідним водієм.